Someșeanul.ro
Stiri de pe Valea Somesului

Dej. “Jeu de la dictée” – rezultatele elevilor de gimnaziu

0 98

francezaDej2

Aşa cum am anunţat ieri, Liceul Teoretic “Alexandru Papiul Ilarian” din Dej a găzduit pe 10 martie cea de-a XIX-a ediţie a concursului “Jeu de la dictée”, competiţie care face parte din seria manifestărilor consacrate fraconfoniei.

În articolul de ieri, am publicat lista elevilor din clasele IX-XII care au participat la “Jeu de la dictée”. În cadrul acestui articol puteţi să vedeţi şi rezultatele obţinute de elevii de gimnaziu.

V ème (11 – 14 ans)

 

Nr.

Crt.

 

Nom et prénom

 

 

Classe

 

Établissement scolaire

 

Professeur

 

Total fautes

  1.           1.          
Bumb Titus Daniel

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 14,25
  1.           2.
BODEA ADINA

V

Lycée Théorique “Alexandru Papiu Ilarian” Dej

SABOU ALINA 19.75
  1.           3.
SANDOR PETRE

V

Lycée Théorique “Alexandru Papiu Ilarian” Dej

SABOU ALINA 20.25
  1.           4.
Bogdan Antonia Oana

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 20.50
  1.           5.
Ceaca Loredana Larisa

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 20.75
  1.           6.
Hruban Gustav

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 20.75
  1.           7.
Cosma Naty Gabriela

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 21.50
  1.           8.
Papp Helga Luiza

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 21.50
  1.           9.
Barla Antonia Liana

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 21.75
  1.         10.
Chiş Răzvan

V

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 21.75
  1.         11.
Gavrea Xenia

V

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 21.75
  1.         12.
Mărieş Antonio

V

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 21.75
  1.         13.
Beldean Denisa Claudia

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 22.25
  1.         14.
Kiss Patricia Maria

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 22.75
  1.         15.
Teglaş Ana-Maria

V

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 22.75
  1.         16.
Butyka Alexandru Cătălin

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 23.25
  1.         17.
Kiss Denis Cristian

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 23.50
  1.         18.
Irimuş Raluca

V

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 23.75
  1.         19.
Mureşan Laura

V

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 25
  1.         20.
Dumitrache Victor

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 26.50
  1.         21.
Mic Bianca Alexandra

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 27.75
  1.         22.
Rostaş Iasmina

V

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 30.75
  1.         23.
Secheli Maria

V

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 34.75
  1.         24.
Ungureşan Simina Maria

V

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 35

25.

Stir Naomi 

V

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia  ABSENTA

VI ème (11 – 14 ans)

 

Nr.

Crt.

 

Nom et prénom

 

 

Classe

 

Établissement scolaire

 

Professeur

 

Total fautes

  1.           1.          
Bogdan Antonia

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 11.75
  1.           2.          
Sătmar Ianis

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 11.75
  1.           3.
SUĂRĂŞAN LĂCRIMIOARA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 14.25
  1.           4.
Bujor Mihai

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 15.25
  1.           5.
MARINCEAN ALINA

VI

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 16.50
  1.           6.
ŞERBAN BIANCA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 17
  1.           7.
MUREŞAN LORENA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 17.50
  1.           8.
CÂMPEAN-GÂNGĂ CĂTĂLIN

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 18.5
  1.           9.
POP IULIA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 18.75
  1.         10.
ŞLEAM EMANUEL

VI

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 19
  1.         11.
Mureșan Bianca Maria

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 19.25
  1.         12.
Gujan Cristian

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 19.50
  1.         13.
SIGHIARTǍU TIMEIA

VI

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 19.75
  1.         14.
Pop Laura

VI

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 20
  1.         15.
RAŢĂ ALESSANDRA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 20
  1.         16.
Gliga Teodora

VI

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 20.25
  1.         17.
Negreanu-Maior Gabriel

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 20.25
  1.         18.
Dumitru Denis

VI

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 20.50
  1.         19.
Fatol Georgiana Sabina

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 20 .50
  1.         20.
Perhinchi Daiana

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 20.50
  1.         21.
Man Loredana

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 20.75
  1.         22.
Rus Robert Bogdan

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 20.75
  1.         23.
Bujor Evelyn

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 21
  1.         24.
Mureșan Gheorghe Cristian

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 21
  1.         25.
Pustan Andreea

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 21.25
  1.         26.
Iacob Mădălina

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 21.50
  1.         27.
ONOFRE NARCISA

VI

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 21.50
  1.         28.
Buburuz Iulia

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 21.75
  1.         29.
Dudescu Ștefan

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 21.75
  1.         30.
Bar Luca

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 22
  1.         31.
Boldor Teodora Georgiana

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 22.25
  1.         32.
BUDUŞAN DAIANA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 22.25
  1.         33.
Füstös Antonia Cristina

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 22.50
  1.         34.
Groșan Diana

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 22.75
  1.         35.
Oros Briana

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 23
  1.         36.
MURESAN ALEX

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 23.75
  1.         37.
TODEAN DAIANA NICOLE

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 23.75
  1.         38.
FLORIAN FLAVIU

VI

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 24
  1.         39.
GALU LORENA MARIA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 24
  1.         40.
Lung Ronald

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 24.25
  1.         41.
Lupșe Diana Mihaela

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 24.50
  1.         42.
Abrudan Dora

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 25.25
  1.         43.
Olar Tania Georgiana

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 25.25
  1.         44.
 TEOCAN PATRICIA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 25.50
  1.         45.
VARIAN DENISA PAULA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 25.75
  1.         46.
SFECHIS ANA-MARIA

VI

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 26
  1.         47.
Vaida Gabriela Larisa

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 26
  1.         48.
Pop Daniela

VI

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 26.25
  1.         49.
BURZ ALEXANDRA STEFANIA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 27
  1.         50.
Cupșa Beatrice Priscila

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 27
  1.         51.
Urian Iulia

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 27
  1.         52.
Mureșan Emanuela Ana

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 27.25
  1.         53.
COASA ALINA FLORINA

VI

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 27.50
  1.         54.
DANCIU ALEXANDRA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 27.50
  1.         55.
Tămaş Daniel

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 27.50
  1.         56.
 VARGA IULIA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 28.50
  1.         57.
CLAPA ALEXANDRA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 29
  1.         58.
Moncea Paul Valentin

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 29
  1.         59.
Biliga Antonia

VI

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 30
  1.         60.
NECHITA DACIAN

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA 30.25
  1.         61.
Cîmpean Adrian Ionuț

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 31
  1.         62.
Berende Daniel  Adrian

VI

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 31.75
  1.         63.
Toderean Bogdan

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 35
  1.         64.
VǍDEAN VLAD

VI

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 35
  1.         65.
DOBOS AMALIA LOREDANA

VI

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS ABSENT
  1.         66.
Gălan Sorana

VI

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia ABSENT
  1.         67.
POTRA ZANC CRISTINA

VI

Collège “Avram Iancu” Dej

CRISTOREANU  CORINA ABSENT
  1.         68.
SFECHIS DANIELA 

VI

Şc. Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS ABSENT

VII ème (11 – 14 ans)

 

Nr.

Crt.

 

Nom et prénom

 

 

Classe

 

Établissement scolaire

 

Professeur

 

Total fautes

  1.           1.          
Jula Andrei

VII

Collège Nr. 1 Dej

 

Leu  Ionela 9.75
  1.           2.
Găvrilut Jessica

VII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 10.75
  1.           3.
BERENDE MARIA

VII

Lycée Théorique “Alexandru Papiu Ilarian” Dej

.

SFECHIS MARIA 13.75
  1.           4.
Fercu Alessandra

VII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 13.75
  1.           5.
Florea Dana Cătălina

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 14.75
  1.           6.
Georgiu Vlăduţ-Cristian

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 15.50
  1.           7.
Petrean Mihaela Luminița

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 15.50
  1.           8.
Moldovan Oana-Diana

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 15.75
  1.           9.
Burjan Roberta

VII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 16.25
  1.         10.
Silaghi Bianca

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 17.75
  1.         11.
CIREASA GABRIEL

VII

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 18.50
  1.         12.
JORJ LIDIA

VII

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 18.50
  1.         13.
Moldovan Karina

VII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 18.50
  1.         14.
Selin Denisa-Oana

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 18.50
  1.         15.
Sălăjan Patricia-Mara

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 19.75
  1.         16.
Şutea Mara-Andrada

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 20.25
  1.         17.
GEORGIU AUGUSTA

VII

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 20.50
  1.         18.
Moldovan Daria Cirpiana

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 20.50
  1.         19.
Papp Antonia Maria

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 20.50
  1.         20.
Rusu Ilinca

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 20.75
  1.         21.
Petruţiu Carmen

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 21
  1.         22.
Rus Simona-Cătălina

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 21
  1.         23.
Moldovan Alexandra

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 21.50
  1.         24.
Vancia Alin Liviu

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 21.75
  1.         25.
Dascăl Bianca Luminița

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 22
  1.         26.
Ianoşi Erik-Lewis

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 22
  1.         27.
Pop Anda

VII

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 22.25
  1.         28.
Sătmărean Vasile

VII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 22.25
  1.         29.
PETER IONUT GABRIEL

VII

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 22.50
  1.         30.
Roman Oana-Roxana

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 23.25
  1.         31.
Tarța Aniela Georgiana

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 23.25
  1.         32.
Fazakaș Alina Crina

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 23.50
  1.         33.
Mureșan Raluca Elena

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 24.25
  1.         34.
REPEDE ANTONIO

VII

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 24.50
  1.         35.
Cozma Carla Elisabeta

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 24.75
  1.         36.
Faur Timeea

VII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 25
  1.         37.
Pintea Delia-Anamaria

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 25
  1.         38.
Bîrtaş Ioana

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 25.75
  1.         39.
Marton Denisa

VII

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 25.75
  1.         40.
Cîrdan Ana Andreea

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 26.25
  1.         41.
Bokor Carina Maria

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 26.5
  1.         42.
Țucui Florina Maria

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 27.75
  1.         43.
Pintea Ana-Maria

VII

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 28.25
  1.         44.
Radu Alisia-Emanuela

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 28.5
  1.         45.
Silinc Ariana Maria

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 28.50
  1.         46.
Molnar Bianca Ștefania

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 28.75
  1.         47.
Petrula Diana Maria

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 28.75
  1.         48.
Cremene  Bogdan George

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 30
  1.         49.
DANCIU VASILE

VII

Collège Nat.“Andrei Mureşanu” Dej

Vladu Ionelia 31.50
  1.         50.
Deak Florin

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 35
  1.         51.
Popa Loredana Milena

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 35
  1.         52.
Ciocan Darius Andrei

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana ABSENT
  1.         53.
Crișan Daniela Maria

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana ABSENT
  1.         54.
Horvath Mălina

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana ABSENT
  1.         55.
Moldovan Antonela Cristina

VII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana ABSENT

VIII ème (11 – 14 ans)

 

Nr.

Crt.

 

Nom et prénom

 

 

Classe

 

Établissement scolaire

 

Professeur

 

Total fautes

  1.           1.          
Cristoreanu Andra Florina

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 13.75
  1.           2.
Prodan Danira

VIII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 14.75
  1.           3.
Falub Anca

VIII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 15
  1.           4.
Blăjan Andra

VIII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 16.50
  1.           5.
CITCAUAN ANDREEA-CATALINA

VIII

Lycée Théorique “Alexandru Papiu Ilarian” Dej

SFECHIS MARIA 17
  1.           6.
Şoim Ioana-Raluca

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 17.25
  1.           7.
Fundătureanu Ioana

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 17.75
  1.           8.
Nagy Lorand

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 18.25
  1.           9.
Dosa  Darius Cristian

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 18.50
  1.         10.
BÂLC IONELA

VIII

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 18.75
  1.         11.
Cornea Anda Mara

VIII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 18.75
  1.         12.
Itu Ana Bianca

VIII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 19
  1.         13.
Molnar Noemi

VIII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 20.25
  1.         14.
FRENŢIU DANIELA

VIII

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 20.75
  1.         15.
Ancea Alexandru

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 21
  1.         16.
Botcă Aniela

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 21
  1.         17.
Kiss Alina Luiza

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 21.25
  1.         18.
CUZDRIOREAN ANA-MARIA

VIII

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 21.50
  1.         19.
Rodina Ioana Anamaria

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 21.75
  1.         20.
SAVA FLORINA REBECA

VIII

Lycée Théorique “Alexandru Papiu Ilarian” Dej

SFECHIS MARIA 22.25
  1.         21.
Benea Vasilica

VIII

Collège Nr. 1 Dej

Leu  Ionela 22.50
  1.         22.
Cubleșan Răzvan

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 22.50
  1.         23.
Balint Antonia

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 22.75
  1.         24.
BOTCĂ SORINA

VIII

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 23.25
  1.         25.
SIGHIARTĂU RALUCA

VIII

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 25
  1.         26.
HANGO BOGDAN

VIII

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 26.75
  1.         27.
Ghiţan Ivana Claudia

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 27.25
  1.         28.
Mihăilă Oana

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 27.50
  1.         29.
Ciceo Denisa Marinela

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Balogh Katherina 27.75
  1.         30.
Georgiu Georgiana

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 28.25
  1.         31.
Mărincean Oana

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 28.75
  1.         32.
Halas Bogdan

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 29.25
  1.         33.
ILIES ZOE

VIII

Lycée Théorique “Alexandru Papiu Ilarian” Dej

SFECHIS MARIA 29.50
  1.         34.
Susin Larisa

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 32
  1.         35.
GOJA REBECA

VIII

Collège Chiuieşti

CRISTOREANU  MARIUS 35
  1.         36.
Lădar Alexandra

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana 35
  1.         37.
Baias Cătălina

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana ABSENT
  1.         38.
Blaga Ștefania

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana ABSENT
  1.         39.
Dan Daian

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana ABSENT
  1.         40.
Mocianu Daniel

VIII

Collège « Mihai Eminescu » Dej

Monda Oana ABSENT

 

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Spune ce crezi

Adresa de email nu va fi publicata

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.