Festivalul UNTOLD este 91% sold out
Abonamentele pentru cele patru zile de festival pentru ediţia din acest an se vând în ritm accelerat, organizatorii UNTOLD anunţând că este sold-out de 91%. Ediţia din acest an va avea loc în perioada 8-11 august în inima Transilvaniei, la Cluj-Napoca.
UNTOLD, festival care ocupă locul 3 la nivel mondial în Top 100 Festivals, singurul clasament dedicat industriei de evenimente, se pregăteşte pentru o nouă ediţie.
Cu peste 250 de artişti internaţionali şi naţionali pregătiţi să urce pe cele opt scene, festivalul UNTOLD va oferi fanilor live act-uri în premieră pentru un festival din România: Sam Smith, Lenny Kravitz, Burna Boy, dar şi un lineup din care fac parte cei mai mari DJ ai lumii: Swedish House Mafia, Martin Garrix, Lost Frequencies, Dimitri Vegas & Like Mike, Purple Disco Machine, FISHER, Carl Cox, Black Coffee.
Festivalul oferă şi o varietate de activităţi, inclusiv zone de relaxare, gastronomie, artă, zone de divertisment, pentru a asigura o experienţă completă.
Descoperă mai multe la Someșeanul.ro
Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.